Nyvky Like Home - Nyvky Park - Apt 45

  • 45 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Nyvky Like Home - Nyvky Park - Apt 45 Kyiv розташовані у районі Святошинський і мають доступ до льодового катка. Апартаменти можуть похвалитися зручним розташуванням у Києві, неподалік від станції метро " Нивки, що за 5 хвилини пішки.

З системою клімат-контролю, помешкання пропонує балкон, гардероб і вітальню, а з вікон відкривається вид на місто. Для вашого комфорту в апартаментах передбачені окремий туалет. Крім того, у ванній кімнаті ви знайдете фен і банні рушники.

Nyvky Like Home - Nyvky Park - Apt 45 оснащені мінікухнею, в тому числі електрочайником, холодильником і духовкою, для забезпечення вашого комфорту.

На відстані 2.8 км від апартаментів знаходиться Мамаєва Слобода Музей під відкритим небом, а залізничний вокзал, Центральний Залізничний вокзал Київ-Пасажирський, майже за 7 км. Парк "Юність" знаходиться на відстані 10 хвилин їзди машиною, а аеропорт "Київ" - за 5 км від Nyvky Like Home - Nyvky Park - Apt 45. Київська телевежа знаходиться на відстані 15 хвилин їзди машиною. Міська залізниця Рубежівський знаходиться лише за 0.8 км.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Nyvky Like Home - Nyvky Park - Apt 45 Київ
НА ВИДАЛЕННЯ!Petrovdom Apartments 170 in RC Nivki Park, 67А Beresteiskyi Avenue
Ціна лише для моб. пристроїв

НА ВИДАЛЕННЯ!Petrovdom Apartments 170 in RC Nivki Park, 67А Beresteiskyi Avenue

53 м від помешкання
Nyvky Suite
Ціна лише для моб. пристроїв

Nyvky Suite

9.7
Чудово 32 відгуки
90 м від помешкання
USD 48 USD 43
за ніч
ЖД Вокзал пр Победы 67-В метро Нивки Парк Шулявка
Ціна лише для моб. пристроїв

ЖД Вокзал пр Победы 67-В метро Нивки Парк Шулявка

9.0
Блискуче 14 відгуків
122 м від помешкання
USD 49 USD 44
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    аеропорт "Київ"
    9 км

    Залізничні вокзали

    Станція "Святошино"
    2 км

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний Wi-Fi в номері

    Паркінг

    • Парковка

    Шаттл

    • Платний трансфер від/до аеропорту

    Дозвілля

    • Піші прогулянки

    Послуги на території

    • VIP реєстрація заїзду/виїзду
    • Експрес реєстрація заїзду/ виїзду
    • Цілодобова охорона
    • Обмін валют
    • Барбершоп
    • Обслуговування номерів
    • Доставка продуктів
    • Магазини/ комерційні послуги

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячий ігровий майданчик

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Зона відпочинку
    • Гардеробна
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт
    • Банкомат
    • Детектори диму
    • Зарядна станція для електромобілів
    • Вогнегасники

    Домашні тварини

    • Допускається розміщення з домашніми тваринами

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:30
    Реєстрація виїзду: з 05:00 до 11:00
    Часті питання
    • Чи є в Nyvky Like Home - Nyvky Park - Apt 45 безкоштовний Wi-Fi?
      Wi-Fi надається безкоштовно в Nyvky Like Home - Nyvky Park - Apt 45.
    • Чи дозволяється проживання з домашніми тваринами в квартирі Nyvky Like Home - Nyvky Park - Apt 45?
      Так, у квартирі Nyvky Like Home - Nyvky Park - Apt 45 дозволяється проживання з домашніми тваринами.
    • Ця квартира розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Центральний Залізничний вокзал Київ-Пасажирський розташований за 7 км від цієї квартири.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    аеропорт "Київ"
    9 км

    Залізничні вокзали

    Станція "Святошино"
    2 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Nyvky Like Home - Nyvky Park - Apt 45 Київ

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити